Hürriyet vefat ilanı

Hürriyet vefat ilanı, Değerli Bilim Adamı, Sayın Yaşar Nuri Öztürk vefat etti. İslamiyetin modern yüzü, aydın insan, kuranı gerçek yönüyle anlatan, Bilimden sapmadan, rivayetlerle, hurafelerle gerçeğin üzerini kapatmayan, insanları “Allah ile aldatmayan”  Hoca’ya Allah Rahmet eylesin.

Bazı sapkınlar veya din yobazları çok kızdıkları kendileri gibi düşünmeyen insanların ölümünden sonra söylenen “Allah rahmet eylesin” sözünden bile rahatsız olacak kadar dinden, imandan çıkmışlardır. Allah’ın kime rahmet edeceğini ancak o bilir. Bu söze farklı yorum getirmek bile Allah’a şirk koşmaktır.

Vefat ilanıdır. Allah rahmet eylesin.

images

Reklamlar

One response to “Hürriyet vefat ilanı

  1. Sayın Yaşar Nuri Öztürk, Din yobazlarının düşmanıydı. Bilimden yana olan, Aydınlanmadan yana olan, modern dünya ile buluşmak isteyen, hurafelerden, üfürükçüden, tükürükçüden kurtulmak isteyen herkes din yobazlarının düşmanı. Matbaayı getiriyor, aydınlanmanın yolunu açıyor diye boğdurulan Nevşehirli Damat İbrahim Paşa’da din yobazlarının düşmanıydı. Aziz Nesin’de. Menemen’de katledilen Teğmen Kubilay’da. hepinize de Allah rahmet etsin diyorum.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s